Nagroda Ministra Zdrowia

Szanowni Państwo,

wzorem lat ubiegłych proszę o zgłaszanie kandydatów do nagród Ministra za osiągnięcia naukowe, dydaktyczne, organizacyjne lub za całokształt dorobku.

Wnioski winny być opracowane zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego z dnia 6 września 2016r. w sprawie nagród ministra dla nauczycieli akademickich (w załączeniu).

Jednocześnie informuję, że Uczelnia może zgłosić do Ministerstwa Zdrowia tylko 4 wnioski (po jednym z każdej kategorii).

Formularze wniosków dostępne są na stronie internetowej MZ www.mz.gov.pl w części Rozwój i Inwestycje-Nauka lub na stronie internetowej naszej Uczelni www.ump.edu.pl w systemie WISUS p w części ADMINISTRACJA-DNI-NAGRODY - Nagrody Ministra Zdrowia.

Wnioskodawców proszę o szczegółowe wypełnienie wniosków.

Do wersji drukowanej należy dołączyć wersję elektroniczną wniosku wraz z wymaganymi załącznikami (na płycie CD) lub przesłać na adres: wmilosz@ump.edu.pl

Termin złożenia wniosków do Dziekanatu Wydziału Lekarskiego II ustala się na 9.03.2018 r.