Nagrody Ministra Zdrowia za osiągnięcia naukowe, dydaktyczne, organizacyjne lub za całokształt dorobku

Szanowni Państwo,

wzorem lat ubiegłych ruszyła możliwość składania wniosków do nagród Ministra Zdrowia za osiągnięcia naukowe, dydaktyczne, organizacyjne lub za całokształt dorobku.

Wnioski winny być opracowane zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego z dnia 6 września 2016r. w sprawie nagród ministra dla nauczycieli akademickich.

Jednocześnie informuję, że Uczelnia może zgłosić do Ministerstwa Zdrowia tylko 4 wnioski (po jednym z każdej kategorii).

Formularze wniosków dostępne są na stronie internetowej MZ, link poniżej.

Wnioskodawcy proszeni są o szczegółowe wypełnienie wniosków.

Do wersji drukowanej należy dołączyć wersję elektroniczną wniosku wraz z wymaganymi załącznikami ( na płycie CD) do Dziekanatu WLII do dnia 28 lutego br.

Z wyrazami szacunku.

/-/ prof. dr hab. Zbigniew Krasiński