ABSOLUTORIUM WYDZIAŁU LEKARSKIEGO II

W minioną sobotę aulę Centrum Kongresowo-Dydaktycznego wypełnili absolwenci Wydziału Lekarskiego II. W doniosłej uroczystości wzięło udział 135 osób. Były nagrody, gratulacje, ciepłe słowa, pamiątkowe zdjęcia i cała masa wzruszeń. Wydarzeniu przewodniczył Prorektor ds. Dydaktyki i Kształcenia Podyplomowego prof. dr hab. Ryszard Marciniak, który wraz z Prodziekan prof. dr hab. Marią Iskrą oraz Prodziekan prof. dr hab. Anną Surdacką wręczył pamiątkowe dyplomy absolwentom Dietetyki I stopnia, Optometrii I i II stopnia, Protetyki słuchu II stopnia, Biotechnologii medycznej I i II stopnia, Technik dentystycznych oraz Zdrowia publicznego spec. Higiena dentystyczna. Absolwentom serdecznie gratulujemy!