INFORMACJE DLA STUDENTÓW I ROKU

Rok akademicki 2018/2019

DLA STUDENTÓW I ROKU

29.09.2018r. INFORMACJA!!!

Dziekanat organizuje obowiązkowe spotkanie ze studentami poszczególnych kierunków
I roku Wydziału Lekarskiego II w dniu 29.09.2018r. (sobota) w godz.:

POKÓJ D231

- godz. 8.00 - 8.30  - kierunek Techniki dentystyczne

- godz. 8.30 - 9.30 – kierunki Optometria i Protetyka słuchu

POKÓJ D230

- godz. 8.00 - 9.30 – kierunek Lekarski, osoby o nazwisku od A do K

- godz. 9.30 - 11.30 – kierunek Lekarski, osoby o nazwisku od L do Ż

POKÓJ 235

- godz. 8.30-11.30 – kierunek Lekarsko-dentystyczny

Studenci kierunku Biotechnologia proszeni są o zgłoszenie się do Dziekanatu w dniu 01.10.2018 od godz. 9.00.

W trakcie spotkania studenci otrzymają do podpisania umowę z Uniwersytetem Medycznym
w Poznaniu, legitymację (po okazaniu dowodu wpłaty na 17 zł) oraz wszelkie niezbędne informacje. Spotkanie jest obowiązkowe.

Na spotkanie proszę zabrać dokument tożsamości.

Dodatkowo STUDENCI STUDIÓW NIESTACJONARNYCH:

Studenci studiów niestacjonarnych zobligowani są do wypełnienia oświadczenia dotyczącego sposobu opłacania czesnego w roku akademickim 2018/2019, który znajduje się w module ASIA oraz dostarczenie deklaracji płatności na spotkanie.

W celu wypełnienia formularza należy przejść do modułu ASIA -> Wnioski/Podania -> Kierunek studiów -> Lista otwartych wniosków -> Wniosek o ustalenie liczby rat czesnego w roku akademickim 2017/2018.

---------------------------------------------------------------------------------------------------

Dziekanat WLII znajduje się przy ul. Bukowskiej 70 w Collegium Stomatologicum.

(W sobotę wejście do budynku dołem od strony parkingu).

DYDAKTYKA

PAMIĘTAJ ! Twoja rezygnacja z udziału w fakultecie może być problemem dla pozostałych uczestników

Podczas realizacji praktyk wakacyjnych niezbędne jest posiadanie ubezpieczeń (OC i NNW), które Uczelnia będzie zapewniać w ramach ubezpieczeń grupowych. Szczegóły przystąpienia do ubezpieczenia oraz koszty z tym związane będą podane w osobnym komunikacie.

Ubezpieczenie dla studentów

W roku akademickim 2018/2019 indywidualna składka na ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków (NNW) studentów wynosi 40 zł.

Przed dokonaniem wpłaty należy w systemie ASIA potwierdzić chęć przystąpienia do ubezpieczenia według poniższej instrukcji:

aktywacja ubezpieczenia NNW - instrukcja

Składkę należy wpłacać na subkonto studenta do dnia 31 października 2018 r.

Po dokonaniu wpłaty studenci są zobowiązani dostarczyć potwierdzenie wpłaty do Dziekanatu.