Ankieta naukowa

Szanowni Państwo,

uprzejmie przypominam o obowiązku wypełnienia ankiety naukowej opisującej Państwa badania naukowe oraz prace badawczo-rozwojowe w okresie ostatnich 4 lat (2013-2016).
Ankietę są zobowiązani wypełnić wszyscy pracownicy naukowi, naukowo-dydaktyczni oraz naukowo-techniczni, którzy w latach 2013-2016 choćby jeden raz złożyli oświadczenie o zaliczeniu do liczby "n" pracowników realizujących badania naukowe i/lub prace badawczo-rozwojowe na jednym z Wydziałów naszego Uniwersytetu.
Ankietę wypełnia się wyłącznie w sposób elektroniczny. Dostępna jest po zalogowaniu w Wisusie P → Systemy → Ankiety naukowe.
Ankietę za lata 2013-2015 należy wypełnić do 15 stycznia 2017. Ankietę za rok 2016 będziemy wypełniać w okresie między 16 stycznia a 15 lutego 2017.
Wypełnienie powyższej ankiety jest obowiązkowe.

Prof. dr hab. Zbigniew Krasiński

Dziekan Wydziału Lekarskiego II