Dni Jakości UMP 2019

Logo

Prorektor ds. Studenckich i Dydaktycznych, prof. dr hab. Ryszard Marciniak serdecznie zaprasza całą społeczność akademicką - nauczycieli, doktorantów oraz studentów - do udziału w II edycji Dni Jakości UMP "Czego uczyć, czy jak uczyć?" pod patronatem JM Rektora Uniwersytetu Medycznego - prof. dra hab. Andrzeja Tykarskiego.

To niezwykle interesujące wydarzenie, którego celem jest przybliżenie idei doskonalenia jakości kształcenia oraz zwrócenie uwagi na współczesne problemy edukacji medycznej, odbędzie się w dniach 28 listopada - 1 grudnia 2019 r.

W programie m.in.:

Zapisy na warsztaty oraz na debatę będą prowadzone na platformie OLAT w terminie 7.11.2019-20.11.2019 (liczba miejsc jest limitowana).

Program Dni Jakości UMP oraz szczegółowe informacje na stronie: www.dzienjakosci.ump.edu.pl.