III Międzynarodowe Sympozjum Wyzwania Współczesnej Protetyki Słuchu

Szanowni Państwo !

W imieniu Komitetu Naukowego i Organizacyjnego, mam zaszczyt serdecznie zaprosić Państwa na kolejne, już III Międzynarodowe Sympozjum Wyzwania Współczesnej Protetyki Słuchu, które odbędzie się w Centrum Kongresowo-Dydaktycznym Uniwersytetu Medycznego im. K. Marcinkowskiego w Poznaniu, w dniach 3-5 kwietnia 2017r.

Tegoroczne Sympozjum organizowane jest w ramach obchodów XXV-lecia Wydziału Lekarskiego II naszej uczelni.

Tematyka sympozjum obejmuje szeroki zakres zagadnień związanych z diagnostyką, protezowaniem i rehabilitacją układu słuchowego. Najnowsze technologie i rozwiązania techniczne w aparatach słuchowych i urządzeniach wspomagających słyszenie zostaną zaprezentowane  w ramach wystawy tematycznej towarzyszącej sympozjum.

Po raz pierwszy proponujemy Państwu również samodzielną sesję studencką – Pierwsze kroki w protetyce słuchu, w ramach której studenci będą prezentować wyniki działalności kół naukowych oraz przedstawiać swoje prace licencjackie i magisterskie.

W trakcie tegorocznego spotkania szczególny nacisk został położony na  tematy interdyscyplinarne.

Więcej informacji na stronie http://sluchump.wixsite.com/wwps3

Życzę Państwu ciekawych dyskusji i udanego spotkania,

Przewodnicząca Komitetu Naukowego i Organizacyjnego

Dr hab. n med. Dorota Hojan-Jezierska