Komunikat dla studentów

Drodzy Studenci,

w związku z decyzją Władz Państwa o zawieszeniu zajęć dydaktycznych w okresie 12-25 marca 2020 roku, zalecam przeznaczenie tego czasu na pracę własną z wykorzystaniem materiałów dydaktycznych zamieszczanych przez koordynatorów przedmiotów w systemie AKSON lub w formie e-learningowej, jeśli jest dostępna.

Dla każdego z przedmiotów przeznaczono część godzin na przyswojenie materiału bez kontaktu z nauczycielem (patrz: sylabusy), które należy wykorzystać w zaistniałej sytuacji ze szczególna uwagą. W razie potrzeby proszę kierować pytania do koordynatorów drogą mailową lub poprzez dziekanat (komunikat na stronie Wydziału Medycznego z 13 marca br.).

W zaistniałej trudnej sytuacji epidemiologicznej ważne jest, aby wykorzystać czas zawieszenia zajęć na przyswojenie jak największej części materiału i przygotowanie się do kontynuacji semestru tak, aby ryzyko przedłużenia roku akademickiego było jak najmniejsze.

Decyzje o sposobie realizacji zajęć wymagających bezwzględnej obecności studentów (ćwiczenia laboratoryjne, zajęcia przedkliniczne i kliniczne) zostaną podjęte przez Władze Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu w terminie późniejszym.

Zalecam również zapoznanie się z komunikatem Rektora z dnia 12 marca br. na stronie tytułowej UM, Zarządzeniem Rektora nr 23/20 z dnia 12 marca 2020 r. oraz kolejnymi informacjami zamieszczanymi w najbliższych dniach na stronie dziekanatu Wydziału Medycznego.

/-/ prof. dr hab. Maria Iskra

Dziekan Wydziału Medycznego