Komunikat dotyczący wolontariatu

Szanowni Studenci Wydziału Medycznego!

Studenci odbywający wolontariat w okresie pandemii COVID-19 mogą ubiegać się o zaliczenie praktyk w wymiarze godzin zbliżonym do zaplanowanego w planie ramowym odpowiedniego roku studiów.

Do zaliczenia wolontariatu w ramach praktyk potrzebne będzie podanie (wzór poniżej do pobrania), kopia umowy o wolontariat, pisemne poświadczenie czasu spędzonego na wolontariacie, opis czynności wykonywanych podczas wolontariatu.

Komplet dokumentów należy przesłać mailowo do dziekanatu Wydziału Medycznego.

Jednocześnie informuję, że cały czas potrzebni są studenci wolontariusze do Szpitala im. Przemienienia Pańskiego (w lokalizacjach ul. Długa oraz ul. Szamarzewskiego ) oraz do Szpitala im. Raszei do wykonywania podstawowych obowiązków przy wejściach pacjentów do szpitali.

Zainteresowanych prosimy o kontakt z Panią Dominiką Bazan w Dziale Promocji i Karier

e-mal: promocja@ump.edu.pl , tel. 618546031.

/-/ prof. dr hab. Maria Iskra

Dziekan Wydziału Medycznego