Konferencja Dziekanatów Wydziałów Lekarskich

W dniach 23-24 listopada br. w ramach obchodów 25-lecia Wydziału Lekarskiego II odbyła się Konferencja Dziekanów i Kierowników Dziekanatów Wydziałów Lekarskich Uczelni Medycznych. Gospodarzami konferencji był Wydział Lekarski II na czele z Dziekanem prof. dr hab. Zbigniewem Krasińskim oraz Wydział Lekarski I z Panią Dziekan prof. dr hab. Ewą Wender-Ożegowską.

Oprócz Dziekanów w spotkaniu wzięli udział tacy goście jak: dyrektor Departamentu Nauki i Szkolnictwa Wyższego Ministerstwa Zdrowia – Katarzyna Chmielewska oraz dyrektor Katarzyna Samsel z Narodowego Centrum Badań i Rozwoju.

Uczestnicy w części mniej oficjalnej mieli okazję zwiedzić Muzeum Brama Poznania ICHOT – Centrum Interpretacji Dziedzictwa o początkach Państwa Polskiego i rozwoju miasta Poznania.

Wszystkim gościom bardzo serdecznie dziękujemy za tak liczne przybycie.