Nabór ofert „Najlepsi z najlepszych! 2.0.”

Szanowni Państwo,

Minister Nauki i Szkolnictwa Wyższego ogłosił nabór ofert na wsparcie wybitnie uzdolnionych studentów w rozwoju ich aktywności naukowej, innowacyjności, kreatywności, poprzez wspieranie ich uczestnictwa w międzynarodowych konkursach, zawodach i/lub konferencjach.
Wsparcie finansowe może być przeznaczone w szczególności na sfinansowanie uczestnictwa studentów w międzynarodowych zawodach, konkursach i/lub konferencjach. Środki finansowe mogą być przeznaczone także na zakup materiałów i usług bezpośrednio związanych z celem konkursów, zawodów i/lub konferencji międzynarodowych.

O przyznanie środków finansowych w ramach projektu pt. „Najlepsi z najlepszych! 2.0.” może ubiegać się uczelnia, w której studiuje wybitnie uzdolniony student/studenci tworzący zespół.

W ramach naboru wsparciem mogą zostać objęci studenci, którzy spełniają łącznie następujące warunki:

• jest studentem uczelni, która składa ofertę;
  • posiada udokumentowaną znajomość co najmniej jednego języka obcego na poziomie nie niższym niż B2 (poświadczoną w szczególności oświadczeniem studenta o poziomie znajomości języka obcego przez lektora lub certyfikatem potwierdzającym znajomość języka obcego na danym poziomie);
  • posiada opinię opiekuna merytorycznego projektu lub opiekuna koła naukowego na temat dotychczasowej aktywności naukowej.

Koszt realizacji jednego projektu nie może przekroczyć:

• 80 000 zł – w przypadku projektu realizowanego przez jednego studenta;
  • 320 000 zł – w przypadku projektu realizowanego przez zespół studentów.

Okres realizacji projektu nie może przekroczyć 12 miesięcy oraz wykraczać poza datę 30 września 2018 r.

Termin składania ofert upływa w dniu 24 kwietnia 2017 r.

Szczegóły dotyczące naboru znajdą Państwo TUTAJ.